KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17528074

nr 1752 8074

Agneta Gussander

(f. 1949), Sverige

Oljemålning, "Ur bilden". Signerad, daterad 1975. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x48 cm

Agneta Gussander, svensk målare född 1949.

Utrop:

500 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:38:20

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Agneta Gussander

Läs mer om Agneta Gussander